diamond paintings art hosts the largest collection of diamond art kits online. as wigs look just like natural hair, is it prone to similar issues as natural hair, and harboring lice is one of them.

cs-CZen-GB

Nabízíme široké spektrum produktů a služeb od databází přes multikanálové oslovení zákazníků po naprogramování informačních systémů. 

A jak se to všechno událo?


Meritum Software jsem založil v roce 1996. Pro náš první produkt jsem využil předchozích zkušeností z finančního sektoru. Systém "MERIT-PF" řešil problematiku obchodování na kapitálovém a peněžním trhu. O dva roky později jsme začali spolupracovat s ČSÚ a vstoupili na trh s firemními databázemiV roce 2000 jsme vybudovali interní call centrum pro potřeby aktualizace a doplňování našich databází. V roce 2005 jsme call centrum vybavili vlastním výkonným CRM systémem "TELEM" s prediktivním dialerem "POOL". Od začátku této dekády se v oblasti vývoje software specializujeme na webové aplikace. Vyvinuli jsme rozsáhlý systém na správu finančních portfolií - "WEBPORTFOLIO". V současnosti přicházíme s univerzálním marketingovým nástrojem "REGISTR FIREM", který poskytuje data pro marketing a umožňuje i jejich cílenou distribuci.  

Mezi našimi klienty je mnoho prestižních společností, firem všech velikostí. Dlouhodobá spolupráce a poskytování skutečné kvality je naší prioritou.

 Zdeněk Vaněček - jednatel společnosti

 

123movies