cs-CZen-GB

Nabízíme široké spektrum produktů a služeb od databází přes multikanálové oslovení zákazníků po naprogramování informačních systémů. 

A jak se to všechno událo?


Meritum Software jsem založil v roce 1996. Pro náš první produkt jsem využil předchozích zkušeností z finančního sektoru. Systém "MERIT-PF" řešil problematiku obchodování na kapitálovém a peněžním trhu. O dva roky později jsme začali spolupracovat s ČSÚ a vstoupili na trh s firemními databázemiV roce 2000 jsme vybudovali interní call centrum pro potřeby aktualizace a doplňování našich databází. V roce 2005 jsme call centrum vybavili vlastním výkonným CRM systémem "TELEM" s prediktivním dialerem "POOL". Od začátku této dekády se v oblasti vývoje software specializujeme na webové aplikace. Vyvinuli jsme rozsáhlý systém na správu finančních portfolií - "WEBPORTFOLIO". V současnosti přicházíme s univerzálním marketingovým nástrojem "REGISTR FIREM", který poskytuje data pro marketing a umožňuje i jejich cílenou distribuci.  

Mezi našimi klienty je mnoho prestižních společností, firem všech velikostí. Dlouhodobá spolupráce a poskytování skutečné kvality je naší prioritou.

 Zdeněk Vaněček - jednatel společnosti

 

123movies